Restauracja Pasadena, ul. Gen. Józefa Zajączka 9b, 01-510 Warszawa

Nasza

filozofia

Restauracja w sercu Żoliborza to rodzinne miejsce z wieloletnią tradycją. Swą nazwę zawdzięcza Kaliforni, z której nasi właściciele przywiezli swą miłość i pasję do rodzinnego gotowania. Pasadena wyróżnia się ciepłym klimatem i serdecznością, a jej serce czyli kuchnia może poszczycić się domowymi recepturami z najlepszej jakości składników. Znajdziecie tu przysmaki kuchni śródziemnomorskiej jak i polskiej. Świeże ryby i owoce morza plus talent naszego szefa kuchni, gwarantują wspaniale spędzony czas w gronie najbliższych. Sprawdźcie sami!


Menu

nasza autorska kuchnia

Produkty

Korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych produktów od zaufanych dostawców. Przy ich wyborze kierujemy się przede wszystkim smakiem i jakością. Możecie u nas skosztować wyśmienitych pomidorów ze słonecznej Kalabrii, kaparów dojrzewających w Sycylijskim słońcu czy też najlepszych oliwek prosto od Costosa z Kalamaty.

Wina

Nasza karta to efekt współpracy wybitnych sommelierów, którzy z doskonałą precyzją wyszukują idealnych win do naszych dań. W swojej ofercie mamy szeroki wybór z najlepszych winnic europy oraz nowego świata. Staramy się aby każda butelka była niepowtarzalna.

Wydarzenia

Wydarzenia kulinarne to nasza recepta na nudę - już w lutym zapraszamy na menu Walentynkowe! Co tydzień znajdziecie też u nas niepowtarzalne, autorskie propozycje Szefa Kuchni oparte na produktach sezonowych.

Opinie

naszych klientów

Instagram

feed

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.


ul. Generała Józefa Zajączka 9b 01-518 Warszawa

+48 22 12 13 022 | +48 22 114 63 55                                      restauracjapasadena@gmail.com

Godziny otwarcia  Poniedziałek – Czwartek – 12.00 – 22.00 Piątek – Sobota – 12.00 – 23.00 Niedziela – 12.00 – 20.00

Rezerwacja online