Restauracja Pasadena, ul. Gen. Józefa Zajączka 9b, 01-510 Warszawa

Nasza

filozofia

Restauracja w sercu Żoliborza to rodzinne miejsce z wieloletnią tradycją. Swą nazwę zawdzięcza Kaliforni, z której nasi właściciele przywiezli swą miłość i pasję do rodzinnego gotowania. Pasadena wyróżnia się ciepłym klimatem i serdecznością, a jej serce czyli kuchnia może poszczycić się domowymi recepturami z najlepszej jakości składników. Znajdziecie tu przysmaki kuchni śródziemnomorskiej jak i polskiej. Świeże ryby i owoce morza plus talent naszego szefa kuchni, gwarantują wspaniale spędzony czas w gronie najbliższych. Sprawdźcie sami!


Menu

nasza autorska kuchnia

Produkty

Korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych produktów od zaufanych dostawców. Przy ich wyborze kierujemy się przede wszystkim smakiem i jakością. Możecie u nas skosztować wyśmienitych pomidorów ze słonecznej Kalabrii, kaparów dojrzewających w Sycylijskim słońcu czy też najlepszych oliwek prosto od Costosa z Kalamaty.

Wina

Nasza karta to efekt współpracy wybitnych sommelierów, którzy z doskonałą precyzją wyszukują idealnych win do naszych dań. W swojej ofercie mamy szeroki wybór z najlepszych winnic europy oraz nowego świata. Staramy się aby każda butelka była niepowtarzalna.

Szef kuchni

Łukasz Żuchowski- Jest sercem i mózgiem naszej restauracji. Jego pasją są podróże, dzięki którym nie brak mu świeżych pomysłów. Miłośnik historii, który stara się zawsze pamiętać o tradycyjnych recepturach. Dla Łukasza liczą się jakość smak i tradycja. Dzięki tym zasadom może pochwalić licznymi sukcesami, które nigdy nie przestały go napędzać do dalszego działania, rozwoju i nauki.

Opinie

naszych klientów

Instagram

feed


ul. Generała Józefa Zajączka 9b 01-510 Warszawa

+48 530 770 007 restauracjapasadena@gmail.com

Godziny otwarcia Poniedziałek – Czwartek – 12.00 – 22.00 Piątek – Sobota – 12.00 – 23.00 Niedziela – 12.00 – 20.00

Rezerwacja online