Restauracja Pasadena, ul. Gen. Józefa Zajączka 9b, 01-510 Warszawa

Nasza

filozofia

Restauracja w sercu Żoliborza to rodzinne miejsce z wieloletnią tradycją. Swą nazwę zawdzięcza Kaliforni, z której nasi właściciele przywiezli swą miłość i pasję do rodzinnego gotowania. Pasadena wyróżnia się ciepłym klimatem i serdecznością, a jej serce czyli kuchnia może poszczycić się domowymi recepturami z najlepszej jakości składników. Znajdziecie tu przysmaki kuchni śródziemnomorskiej jak i polskiej. Świeże ryby i owoce morza plus talent naszego szefa kuchni, gwarantują wspaniale spędzony czas w gronie najbliższych. Sprawdźcie sami!


Menu

nasza autorska kuchnia

Produkty

Korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych produktów od zaufanych dostawców. Przy ich wyborze kierujemy się przede wszystkim smakiem i jakością. Możecie u nas skosztować wyśmienitych pomidorów ze słonecznej Kalabrii, kaparów dojrzewających w Sycylijskim słońcu czy też najlepszych oliwek prosto od Costosa z Kalamaty.

Wina

Nasza karta to efekt współpracy wybitnych sommelierów, którzy z doskonałą precyzją wyszukują idealnych win do naszych dań. W swojej ofercie mamy szeroki wybór z najlepszych winnic europy oraz nowego świata. Staramy się aby każda butelka była niepowtarzalna.

Wydarzenia

Wydarzenia kulinarne to nasza recepta na nudę! Co tydzień znajdziecie też u nas niepowtarzalne, autorskie propozycje Szefa Kuchni oparte na produktach sezonowych.

Opinie

naszych klientów

Instagram

feed

[instagram-feed]

ul. Generała Józefa Zajączka 9b 01-518 Warszawa

+48 22 12 13 022 | +48 22 114 63 55                                      restauracjapasadena@gmail.com

Godziny otwarcia  Poniedziałek – Czwartek – 12.00 – 22.00 Piątek – Sobota – 12.00 – 23.00 Niedziela – 12.00 – 20.00

Rezerwacja online