Restauracja Pasadena, Plac Grzybowski 2, 00-102 Warszawa

Nasza

filozofia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy świeże owoce morza, najdelikatniejsze ryby i wspaniałe mięsa. W akompaniamencie ekologicznych polskich warzyw i ziół prezentujemy naszą nową odsłonę restauracji Pasadena w sercu placu Grzybowskiego. Na biznesowy lunch, spotkanie z przyjaciółmi, czy romantyczny wieczór w towarzystwie idealnie dobranego wina. Powód jest nieważny. Najważniejszy jest smak i atmosfera. Odwiedźcie nas i przekonajcie się sami!


Menu

nasza autorska kuchnia

Produkty

Korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych produktów od zaufanych dostawców. Przy ich wyborze kierujemy się przede wszystkim smakiem i jakością. Możecie u nas skosztować wyśmienitych pomidorów ze słonecznej Kalabrii, kaparów dojrzewających w Sycylijskim słońcu czy też najlepszych oliwek prosto od Costosa z Kalamaty.

Wina

Nasza karta to efekt współpracy wybitnych sommelierów, którzy z doskonałą precyzją wyszukują idealnych win do naszych dań. W swojej ofercie mamy szeroki wybór z najlepszych winnic Europy oraz nowego świata. Staramy się aby każda butelka była niepowtarzalna.

Szef kuchni

Łukasz Żuchowski- Jest sercem i mózgiem naszej restauracji. Jego pasją są podróże, dzięki którym nie brak mu świeżych pomysłów. Miłośnik historii, który stara się zawsze pamiętać o tradycyjnych recepturach. Dla Łukasza liczą się jakość smak i tradycja. Dzięki tym zasadom może pochwalić licznymi sukcesami, które nigdy nie przestały go napędzać do dalszego działania, rozwoju i nauki.

Opinie

naszych klientów

Instagram

feed


Plac Grzybowski 2  /  00-102 Warszawa

+48 (22) 403 40 30 restauracjapasadena@gmail.com

Godziny otwarcia Poniedziałek – Piątek 10.00 – 21.00

Rezerwacja online